You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

O StudioMony

Pár slov o našem kosmetickém studiu a o naší zakladatelce
Naše vášeň, Vaše krása

Poznejte naše
kosmetické studio

Nabízíme pestrou škálu profesionálních kosmetických služeb, jako jsou kosmetická ošetření obličeje, těla a problémů s padáním vlasů, za pomoci vysoce profesionální Japonské kosmetiky UTSUKUSY a přístrojů Meso Skin Dual, Dermapero, Hydropen.

V nabídce naleznete také tělová relaxační ošetření, která jsou doprovázena speciálně navrženými masážemi, a péči s přístrojem Meso Skin Dual. Služby se snažím každému přizpůsobit individuálně a na maximum využít společný čas na ošetření. Důležité je i Vaše pravidelné používání kvalitních domácích kosmetických produktů, jsou zaručený prostředek ke zlepšení a uzdravení Vaší pleti. My jsme pak pro Vás takovou třešničkou na dortu alespoň 1x za měsíc.


“Ženami se nerodíme, ženami se stáváme.” - Simone de Beauvoir

Pár slov o mně
- Monika Janků

Jmenuji se Monika Janků a jako bývalá zdravotní sestra se celoživotně zabývám tématem zdraví. Po letech práce ve zdravotnictví, jsem cítila vnitřní potřebu posunu. Za svůj profesní život jsem prošla mnohými kvalifikacemi, školeními a neustále sbírám nové informace. Po letech práce ve zdravotnictví, jsem cítila vnitřní potřebu posunu.

Začala jsem se zabývat zdravím, krásou i z jiného pohledu a toto téma mě za více jak 15 let praxe pohltilo. Čím hlouběji si poznatky osvojuji, tím více možností řešení specifických problémů nacházím. Splnil se mi můj sen – mám svůj vlastní salón, kde jste Vy ženy, ale i muži, srdečně vítání! Mám osobní a individuální přístup ke každému klientovi. Chci Vám nabídnout profesionální služby, ale hlavně odpočinek a chvilku klidu bez hlídání času. Těším se na Vás.


“Je potřeba být odlišní, abyste byli nenahraditelní.” - Coco Chanel

“Věk není u ženy důležitý. Můžete vypadat božsky ve dvaceti, být stále krásná ve čtyřiceti a zůstat okozlující po zbytek života.” - Coco Chanel

Fotky z našeho salónu

Přidejte se mezi naše
spokojené zákaznice

Neváhejte a rezervujte si svůj termín ještě dnes, abyste zažily okouzlující transformaci a péči, která vás oslní.