You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Služby

Rozjasněte svou krásu s našimi exkluzivními kosmetickými službami.
Pro Vaši krásu

Služby pro Vás

Rozjasněte svou krásu s našimi exkluzivními kosmetickými službami.

Kosmetické ošetření

Speciální procedury zaměřené na omlazení a zlepšení stavu pleti pro dosažení svěžího a zdravého vzhledu.

Chemický peeling

Speciální omlazující procedura kůže, která vede k omlazení a celkovému zlepšení vzhledu pleti.

Mezoterapie

Neinvazivní procedura, při které se do kůže aplikují speciální séra pro regeneraci a zlepšení vzhledu pleti.

Epilace

Odstranění nežádoucího ochlupení pomocí krémového vosku LYCON pro hladší a delikátnější pokožku.

Celotělové terapie

Anticelulitidní masáž a zábal, nebo také za pomocí speciálních ampulí a Meso Skin Dual přístroje.

Vypadávání vlasů

Komplexní ošetření vlasů, které stimuluje růst, posiluje je od kořínků a zabraňuje jejich vypadávání.

Používáme moderní technologie

Microdermabraze
Microdermabraze je nová peelingová metoda u které dochází k mechanickému obrušování vrchní vrstvy kůže. Za pomocí podtlaku se odstraní nečistoty, pleť se vyčistí, prokrví a projasní.

Hydrodermabraze
Hydromermabraze je unikátní podtlaková technologie pro neinvazivní omlazení a vyčištění pleti nové generace. Čistí, rozpouští, vysává nečistoty a černé tečky.

Airbrush
Aplikace séra za pomocí Airbrush - příjemný způsob vyživení nebo zklidnění pokožky. Během ošetření cítí klient foukání chladného vzduchu, což je velmi osvěžující a přitom efektivní způsob jak zapravit sérum do pleti.

SKIN DUAL je inovativní ošetření, které bojuje proti stárnutí pleti zevnitř i zvenčí. Jeho technologie stimuluje regeneraci buněk a produkci kolagenu a elastinu, dvou složek, které jsou nezbytné pro udržení pevné a elastické pokožky.

Zvyšuje průtok krve díky zvýšené mikrocirkulaci v ošetřované oblasti. V důsledku toho dochází k reaktivaci buněk. Tkáň je hydratována a fibroblasty jsou stimulovány k tvorbě kolagenu nezbytného pro obnovu poškozené tkáně. Součástí je také LED fototerapie. Červené LED diody, která zlepšuje vzhled jemných linek a vrásek, podporuje tvorbu kolagenu a snižuje zánět. Modrá LED pro snížení výskytu nedokonalostí a boj proti akné a s protizánětlivým účinkem. Bezpečná, účinná a bezbolestná alternativa ke konvenční mezoterapii a mikrojehličkování. První technologie, která nabízí hluboký regenerační efekt.

Tento nástroj umožňuje prostřednictvím mikroperforací pronikání aktivních složek souvisejících ošetření do dermis, kde mají maximální účinnost.

Definitivní řešení ANTI-AGEING specifické pro každý kožní problém, který způsobuje stárnutí. Maximální účinnost a respekt k pokožce s úžasnými výsledky. Nedávné výzkumy vyvinuly nové receptury vyrobené výhradně z přírodních prvků. Díky sofistikované práci molekulárního inženýrství tyto produkty reagují jako „velká molekula“. Jakmile je tento kombinovaný systém přírodních prvků absorbován kůží, reaguje na různých místech: mezibuněčný prostor, cytoplazma a zejména v mitochondriích. Nejpokročilejší TECHNOLOGIE proti plynutí času.

Přidejte se mezi naše
spokojené zákaznice

Neváhejte a rezervujte si svůj termín ještě dnes, abyste zažily okouzlující transformaci a péči, která vás oslní.