You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Procedura proti vypadávání vlasů

Obnovte sílu a vitalitu svých vlasů s naší procedurou proti vypadávání vlasů.

Procedura proti
vypadávání vlasů

Naše komplexní kúra pro zdravé vlasy není jenom o stimulaci růstu vlasů, ale také o preventivní péči proti vypadávání vlasů. S použitím špičkových technik a odborných znalostí posilujeme vlasy od kořínků a poskytujeme jim potřebné živiny pro optimální zdraví a vitalitu. Naše procedury nejenže okamžitě oživují vaše vlasy, ale také dlouhodobě zlepšují jejich stav, což vám přináší nejen nádherný vzhled, ale i pocit sebejistoty a pohodlí ve vlastní kůži. S naším unikátním přístupem a individuálně navrženými programy můžete očekávat viditelné a trvalé výsledky, které vám pomohou dosáhnout vašich vlasových cílů a získat zpět plný, zdravý a bohatý účes, který si zasloužíte.


KOMPLEXNÍ OŠETŘENÍ PRO ZDRAVÉ VLASY UTSUKUSY

S HYDRA VAKUEM umožňuje odsávání nečistot, mazu a nečistot z pokožky hlavy a vlasových folikulů a stimuluje krevní oběh. Exfoliuje, stimuluje a dodává exkluzivní směs růstových faktorů a kožních proteinů pro hydrataci, výživu a stimulaci pokožky hlavy.


S mikrojehličkovým Dermaperem + KAMI ampule

Mikrojehličkování vlasové pokožky je jednou z nejúčinnějších metod léčby vypadávání vlasů a omezení růstu vlasů u mužů i žen. Muži jsou postiženi vypadáváním vlasů častěji než ženy a intenzita vypadávání je u mužů často výrazně vyšší než u žen. Nejčastější příčinou vypadávání vlasů u mužů je dědičné vypadávání vlasů, u žen je častější difuzní vypadávání vlasů - často po hormonální změně (menopauza, porod).

V lékařské terminologii se patologické vypadávání vlasů nazývá alopecie. Kdy ale vlastně mluvíme o patologickém vypadávání vlasů nebo alopecii? Lékaři předpokládají, že vypadávání vlasů je patologické, pokud člověku vypadne více než 100 vlasů denně po delší dobu.

Klinické studie nyní poskytují velmi dobré výsledky při léčbě alopecie (vypadávání vlasů) pomocí mikrojehličkování. Mikrojehličkové ošetření proti vypadávání vlasů lze optimalizovat zavedením účinných látek pomocí sterilních sér.

Kontraindikace

Vlasová mezoterapie je velmi bezpečnou metodou. Přesto má některé kontraindikace. Jedná se zejména o alergie na některou z účinných látek, těhotenství, kojení a autoimunitní onemocnění. Relativní kontraindikací jsou i infekční ložiska na kůži v oblasti aplikace.

Důležitá je také velmi šetrná vlasová péče, doporučujeme vynechat agresivní barvy a jiné látky a používat kvalitní hřeben, který vlasy netrhá. Samozřejmostí je ochrana vlasů před agresivním počasím, ať již se jedná o sluneční záření nebo intenzivní mráz či vítr. Používat doporučené produkty.


Frekvence ošetření

1 ošetření ( 40-60min.)po 14 -28 dní, doporučuje se absolvovat cca 4-6 sezení. Bezprostředně po ošetření je běžné lehké zarudnutí pokožky hlavy. Klient se může ihned bez omezení vrátit k běžné činnosti. Chránit pokožku před sluncem.


Ošetření pokožky hlavy sérem KAMI – sterilní sérum proti vypadávání vlasů a zlepšení růstu vlasů

Sterilní sérum KAMI od Utsukusy Cosmetics zesiluje účinek mikrojehličkování, protože silně stimuluje krevní oběh ve vlasové pokožce a vlasových folikulech a podporuje tak proces regenerace. Kromě směsi 5 stopových prvků (hořčík, měď, křemík, zinek a železo) vnáší sérum KAMI do pokožky hlavy také inositol, komplex vitamínů B, metylnikotinát, organický extrakt acai a extrakt ze salbalu. Sérum KAMI od Utsukusy Cosmetics je bez konzervantů, barviv a parfemace.


Důležitá je domácí péče s produkty na vlasovou pokožku UTSUKUSY Všechny výrobky k zakoupení v mém salónku.

Kami Scrub – peeling pokožky hlavy 200ml/ 1080,-Kč

Odstraňuje parakeratózu a snižuje vypadávání vlasů. je ideální přípravou vlasové pokožky na mikrojehličkové ošetření sterilním KAMI sérem. Peeling pokožky hlavy s těmito hlavními účinnými látkami: ovocné kyseliny, kyselina salicylová, rostlinné extrakty a prášek z meruňkových jader.

KAMI Scrub z řady péče KAMI od Utsukusy Cosmetics je jednoduchý způsob, jak odstranit odumřelé kožní buňky, nečistoty a mastnotu z pokožky hlavy a vyčistit hluboko do pórů, aby se obnovila rovnováha.Stejné důvody, které snižují nebo zastavují vypadávání vlasů, jsou také zodpovědné za lepší růst vlasů a hustší, plnější a lesklejší vlasy. Zdravé vlasy vyžadují zdravé, aktivní vlasové kořínky, které jsou zásobeny dostatečným množstvím živin a účinných látek. Zajišťuje, že žádné lupy neucpávají mazové žlázy, že vlasové kořínky jsou zásobovány živinami díky zlepšené mikrocirkulaci krve a že samotné vlasové kořínky jsou stimulovány.



Šampon Kami 250ml/ 1080,-Kč

Profesionální vlasová péče díky kyselině hyaluronové s různou molekulovou hmotností a extraktu z medu. Speciálně vyvinutý pro čištění vlasů, pro suché vlasy a vlasy poškozené vnějšími vlivy prostředí, tepelnými a chemickými vlivy.

! Důležité upozornění: Diagnostika a léčba patologického vypadávání vlasů je úkolem lékaře a není v kompetenci odborníka vzdělaného v oboru kosmetiky!